DOGINNI.cz

Disponujeme databází 815 pečlivě vybraných náhradních páníčků.

TIP
 

Zapojte se a staňte se náhradními páníčky

Přidejte se k týmu DOGINNI.cz

Staňte se našimi náhradními páníčky. Budete dělat to, co vás baví, a vyděláte si peníze navíc. Užijete si legraci s pejsky, pomůžete jejich majitelům a sami pak budete moct vyrazit třeba na hezkou dovolenou.

Kdo se může stát
náhradním páníčkem?

Kdokoli, kdo má rád pejsky a umí se o ně s láskou postarat. Sami si vyberete, o jaké pejsky se chcete starat a za jakou cenu. Tým DOGINNI.cz vám pomůže vytvořit profil tak, abyste mohli své služby začít nabízet majitelům pejsků.

Odměna za služby

Cenu, za které chcete své služby nabízet, si zvolíte vy sami a můžete je libovolně upravovat. DOGINNI.cz si z plateb za vaše služby nechává 25 % za administrativu a správu profilů. Peníze dostáváte elektronicky a vždy do sedmi pracovních dnů od poskytnutí objednaných služeb.

 

Podpora týmu DOGINNI.cz

Během spolupráce s DOGINNI.cz je vám náš tým kdykoli k dispozici. Ať už se jedná o radu při zakládání profilu, nastavování služeb či řešení nečekaných situací při hlídání a venčení pejsků.  Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 777 727 012 nebo na info@doginni.cz. Jsme připraveni na vše:)

Jak vytvořit profil náhradního páníčka

Vytvoření profilu zabere jen pár minut a je zcela zdarma. Stačí vstoupit do sekce Registrace, kde vás formulář provede celým procesem krok za krokem. Čím více informací o sobě vyplníte, tím lépe. Každý majitel pejska chce o náhradním páníčkovi vědět co nejvíc. Poté, co vyplněný formulář odešlete, ozve se vám tým DOGINNIcz, aby si mohl uvedené údaje ověřit. Zároveň vám poradí, co na profil doplnit či jak jej vylepšit. Následně se postaráme, aby se na váš profil podívalo co nejvíce páníčků, kteří hledají vámi nabízené služby.

Pojištění pejsků

Při poskytování služeb hlídání a venčení pejsků myslíme samozřejmě i na případné úrazy či škody způsobené třetí osobě. Pokud si majitel pejska objedná na DOGINNI.cz služby hlídání nebo venčení, bude jeho pejsek pro tyto případy pojištěn, a to zcela zdarma.