Pejsci jsou parťáci s osobností/Dogs are buddies with own personalitypet sitteri verificati personal
pet sitteri verificati personal

Katka

· 17 years experience

Jsem zkušená a zodpovědná hlídačka s praxí 17 let, především s menšími a středními pejsky. Nabízím venčení pejsků, hlídání když jedete na dovolenu nebo pracovní cestu a především hraní a mazlení :-) Walking the dogs, dogsitting when you go on holiday or on a business trip and above all playing and cuddling Miluju zvířata, hlavně pejsky:-) od malinka jsme měli psí a kočičí kamarády. Zkušenosti s chovem mám s rasami: německý ovčák, jezevčík, knírač střední velikosti, kokršpaněl, labrador, čivava, krysařík. V blízkosti domova se nachází několik parků pro krásné procházky a ani na Vyšehrad to nemáme daleko. Když pejsek rád plave, vyrážíme i k vodě. Po domluvě při Vaší nepřítomnosti můžu pejska ubytovat u sebe nebo kontrolovat a venčit u vás. Dbám na bezpečnost a VŽDY používám venku vodítko. I love dogs :-) There are several parks close to home for beautiful walks and Vyšehrad is not far away. When the dog likes to swim, we also go to the water. By agreement, I can accommodate the dog at my place or check and walk him at your place. We spend our time together actively when the weather is nice and the dog is outside all day. My biggest experiences with dog breeds: German Shepherd, Dachshund, Miniature Schnauzer, Cocker Spaniel, Labrador, Chihuahua.5. května, Praha, Česko


Yes


Pets I can visit:

Dogs Birds Rodents Turtles

Pets I can board:

Dogs Rodents Turtles


Reviews (3)

Claire

Svěřit někomu svoje mazlíčky není jednoduché. Člověk má obavy, že nedostanou tu lásku, kterou jim dáváme my. S Katkou jsem nadměrně spokojená, protože vím, že nejenom se můžu spolehnout na její profesionalitu jako hlídačku, ale že je trpělivá a laskavá s mým pejskem, který ji má moc rad. Katce dávám to nejvyšší hodnocení za její lásku k zvířátkům a odbornou péči.

08/08/2022 · Pet Sitting

Lucie

Naprostá spokojenost, nás pejsek evidentně pojal hlídání jako dovolenou. Každý den info, jak se pejsek má vč. fotek a videa :). Díky za skvělou péči a příště už jedině Káťu. Všem vřele doporučuji.

23/07/2022 · Pet Sitting

Begum

Katka did a great job, and took care of my puppy when I needed. I highly recommend her! :)

12/05/2022 · Pet Sitting

Review

Praha , ,