Veronika - milovnice čtyřnohých miláčkůpet sitteri verificati personal
pet sitteri verificati personal


Veronika

· 7 years experience

Zdravím Vás páníčkové. Chci se rychle představit, jsem Veronika. Mám 25 let. Momentálně pracuji jako prodejkyně zájezdů pro cestovní kancelář Blue Style. Pracovní doba je od pondělí do pátku. Miluji všechny zvířata. U mě se budou mít skvěle jelikož ráda chodím na procházky, a pejskům dám tu největší lásku, kterou mohu dát. Se psy jsem vlastně vyrůstala. Od malička jsme doma měli dalmatinku Dášenku, žila krásných 15 let. Byla miláček, chodili jsme na procházky, a sportovali jsme. Byla i dobře živena, jsem tedy zastánce granulí, samozřejmě kvalitní granule to musí být, sem tam dostala i nějakou dobrotu. Poté jak umřela jsme pejska neměli, ale moje babička s dědou si psa pořídili, fenku pudla Nelu. Takže když jsme přijeli na návštěvu, tak nás Nelinka krásně přivítala. I můj strejda má pejska, měl psa jménem Lord, byl to fousek s vlkodavem, krásný a nejhodnější pes, kterého jsem viděla. Poté jak umřel pořídil si Labradora Džeka, ten má teď 3 roky, a je to miláček. . Já momentálně nemám žádné zvířátko, proto ráda uvidím a pohlídám ty vaše. V případě zájmu mě neváhejte kontaktvat :-) Děkuji a přeji hezký denOstrava-město, Česko


Yes


Pets I can visit:

Cats Dogs Birds Rodents Turtles Fish

Pets I can board:

Cats Dogs Birds Rodents Turtles Fish


individuální

Reviews (3)

Kateřina

28/07/2020 · Pet Sitting

Leona

Děkuji za hlídání pejska byla jsem moc spokojená slečna Veronika je úžasná pejsek se měl u ní dobře mohu jen doporučit proto dávám ji nejvyšší hodnocení.

08/08/2017 · Pet Sitting

Radek

Verča je naprosto skvělá. Je s ní velmi rychlá domluva a jde vidět, že má pejsky moc ráda. Naše Ivy byla u ní jako v bavlnce a to jsme viděli i na fotkách, které nám Verča posílala. Rozhodně doporučujeme!

12/07/2017 · Pet Sitting

Review

Ostrava , , , , ,