Kompletní psí servis - bez vlastního psapet sitteri verificati personal
pet sitteri verificati personal

Dita

· 9 years experience

Vyvenčím, procvičím i pohlídám, kompletně se postarám o Vašeho pejska a´t jste na dovolené nebo jen nemáte dostatek času. Vše dle Vašich požadavků k spokojenosti pejska. Hlídání na jakou dobu potřebujete, vyčesávání koupání, venčení v parku Grébovka, na Hostivařské přehradě nebo jen dle tras, které jsou pejskovi dobře známy.Praha 4, Česko


žádné
Yes


Pets I can visit:

Dogs

Pets I can board:

Dogs Birds Rodents Turtles Fish


kdykoli

Reviews (32)

Dagmar

Dita měla na hlídání naše 2 psy. Všechno bylo skvělé, Dita s nimi hodně chodila ven a dokonce byli na výletĕ v lese. Všechny aktivity jsme viděli na fotkách, které nám Dita pravidelně posílala. Můžu ji rozhodně doporučit, my se na ní příště určitě zase obrátíme. Doufám, že bude mít čas 😄

02/01/2024 · Pet Sitting

Kristyna

Dita velmi nespolehlivý člověk. Ze začátku se zdálo vše v pořádku a získala si naší důvěru. Domluvila jsem se s Ditou že nám bude hlídat 7 nocí našeho mopse, přes týden psala jak se nemůže dočkat že se těší že je to štěňátko. V den našeho odletu, cca 2 hodiny před našem odjezdem na letiště nám napsala že našeho pejska hlídat nemůže. Opravdu velké zklamání a dost velké starosti. Takže zásadně nedoporučuji, za mě absolutní nespolehlivost. ve finále to byl asi osud, díky bohu že tam náš Edík nešel, bůh ví jak spolehlivě by se chovala k Eddiemu.

23/08/2022 · Pet Sitting

Velmi mne mrzí špatná domluva s majiteli pejska, bohužel i tohle se stává :-(

22/05/2023 · Pet Sitting

Iveta

Dita je skvělá, neodmítla hlídání skoro 15leté nemocné psí seniorky, která potřebuje 3x denně prášky, je nedůvěřivá a není moc kompatibilní s dětmi a jinými psy. V průběhu hlídání přicházely jen samé pozitivní zprávy, fotky i videa. Dita dokonce tolerovala spaní psa v posteli, tuto psí neřest jsem při předávání samozřejmě zatajila. ;-) Mám pocit, že se mi domů vrátil klidnější a vychovanější pes (JRT). Ditu rozhodně doporučuji a ráda využiju jejich služeb i příště.

06/08/2022 · Pet Sitting

Jan

Skvělé!

21/12/2020 · Pet Sitting

Evangelos

Thank you Dita !!! everything was perfect and our dog looked tired and satisfied !! Highly recommend !

30/08/2019 · Pet Sitting

Sveta

01/08/2019 · Pet Sitting

Matej

06/06/2019 · Pet Sitting

Renata

Dita bola skvela, Postarala som o nasich hyperaktivnych JRT skvele. Psikovia sa vratili krasne unaveni a spokojeni. Dakujeme a odporucame vsetkym!

30/12/2018 · Pet Sitting

Matej

07/12/2018 · Pet Sitting

Matej

12/09/2018 · Pet Sitting

Matej

02/07/2018 · Pet Sitting

Matej

31/01/2018 · Pet Sitting

Ludek

20/01/2018 · Pet Sitting

David

Bezproblémová domluva, dostával jsem informace a fotky. Gary vypadal spokojeně. Doporučuji.

08/11/2017 · Pet Sitting

Matej

20/10/2017 · Pet Sitting

Matej

26/09/2017 · Pet Sitting

Anna

29/07/2017 · Pet Sitting

Matej

Dita sa o nasu Pupu postarala perfektne, brala ju so sebou na vylety, posielala fotky a po celom vikende prisla tak vybehana, ze spala skoro cele nasledujuce dva dni! :) Urcite odporucame.

10/07/2017 · Pet Sitting

Juraj

09/05/2017 · Pet Sitting

Kateřina

04/04/2017 · Pet Sitting

Philippa

Dita took care of my dog, Miffy, during the Xmas holidays. He was perfectly looked after and came home happy and well after his holiday :-) Dita did a great job with Miffy, and I would highly recommend her to everybody.

11/01/2017 · Pet Sitting

Kateřina

05/12/2016 · Pet Sitting

Pavla

05/10/2016 · Pet Sitting

Anna

Dita je výborná hlídačka, kterou ráda doporučuji. Měla jsem z hlídání u někoho cizího nejdřív trochu obavy, protože naše Abbie je trochu ztřeštěná :-), ale Dita si s ní skvěle poradila a posílala nám spoustu fotek a videí, díky kterým jsem věděla, že je v dobrých rukou :-).

20/09/2016 · Pet Sitting

Štěpán

Naprostá spokojenost, vše bylo v pořádku, děkujeme

08/09/2016 · Pet Sitting

Natalie

We are so happy that we found such a good sitter for our little boy! Dita is friendly and loves dogs and took excellent care of George. We received pictures of him almost every day while we were away and could see that he was having a good time. We travel a lot and it means the world to us to have a good dog sitter when we can't take George with us. We warmly recommend Doginni and Dita.

15/02/2016 · Pet Sitting

Lucie

Bena jsem odevzdávala na hlídání s těžkým srdcem, protože není zvyklý na pobyt u cizích lidí, natož rovnou na tři týdny. Díky Ditě ze mě ale nervozita spadla hned druhý den s první zprávou a fotkou, na které byl vysmátý pes dovádějící na procházce. Podobné zprávy pak chodily pravidelně každou chvíli, aniž bychom se museli připomínat, a když jsme si Bena vyzvedávali, vítal nás spokojený a veselý pes, který se tvářil, že se mu vlastně ani nestýskalo. Přestože je Ben border kolie, tedy plemeno vyžadující hodně pohybu a aktivity, Dita vše zvládla bez problémů, neměla problém vzít psíka i na delší výlety ven z Prahy, což jsme hodně ocenili. Statečně se poprala i s jeho problémovou povahou (je konfliktní vůči jiným psům) a přestože jsem si jistá, že jí občas připravil horké chvilky, taktně o jeho vylomeninách pomlčela a tvářila se, že je to největší svatoušek pod sluncem :). Když připočtu ještě bezproblémovou a milou komunikaci, ochotu dojet na seznamovací schůzku a flexibilitu (hlídala nám pejska přes Silvestra), nemám co vytknout a doporučuji všemi deseti.

22/01/2016 · Pet Sitting

Bára

S hlídáním u Dity jsem byla velice spokojena. Pejskové od ní šli odpočatí a spokojení. Děkuji Ditě za spolehlivost, vstřícnost a super péči.

26/12/2015 · Pet Sitting

Pierpaolo

Good dog sitter, I suggest her to everyone.

04/12/2015 · Pet Sitting

Evelin

I felt very safe and ensured while Dita was sitting my Momo - and I got back a happy clean dog who was slightly sad to miss his new friend:) I definitely recommend Dita and I definitely want to work with her again.

20/10/2015 · Pet Sitting

Katarína

s nahradnou paničkou Ditou som bola spokojná nadmieru. Velmi dobrá komunikácia. Kedže je moja fenečka už trošku staršia a hlavne dosť svojská, ochotne súhlasila sa so mnou a psíkom stretnuť ešte pred hlídaním. Už na strenutí bolo vidieť že Dita má vztah k psíkom a tak som neváhala a zverila som psíka do jej ruk. Počas pobytu mi posielala SMS a nejake MMS a tak som si bola ista, že je všetko v poriadku. Zobrala ju dokonca ešte aj na Hostivař k vode, čiže som si istá že jej nič nechýbalo. Po návrate som mohla len usúdiť, že som sa nemýlila, moja fenečka vyzerala velmi spokojná. Oceňujem jej zodpovedný prístup. Dokonca i keď som na poslednú chvílu zmenila čas vyzdvihnutia psíka z rána na podvečer nebol problém. Ditu možem všetkým len doporučiť, ja osobne jej pomoc ešte určite niekedy velmi rada využijem. Ešte raz ďakujeme Dita!

28/07/2015 · Pet Sitting

Zuzana

Dita byla úplně skvělý hlídač. Myslím, že naše fenečka se u ní měla ještě lépe než u nás :) Brala jí na procházky, k potoku, skutečně se zajímala a pravidelně nám podávala zprávy (včetně fotek) o tom, jak se naše fenečka má. Zvládá i problematické situace (jako když má pejsek panický strach z bouřky). Určitě bych vřele doporučila komukoliv, je to perfektní hlídač!

08/07/2015 · Pet Sitting

Review

Praha , ,