Hlídání Vašeho menšího pejska/fenky u nás domapet sitteri verificati personal

Alžběta

· 20 years experience

Nabízím hlídání Vašeho mazlíčka u sebe doma a venčení po okolí. Žiju sama v bytě kousek od metra Bořislavka, kde je na dosah spoustu zeleně. Preferuji menší plemena (stafbuly, buldočky, bostoňáky, čivavy, jezevčíky...). Stačí, když pejska dopravíte ke mě společně s jeho věcmi a krmením a předáte mi isntrukce. Ráda uvítám i kočky. Můžu je hlídat u sebe doma, nebo případně chodit jen krmit, vyčistit jim wc apod., ale z časových důvodů toto nabízím jen na Praze 6. Z důvodu práce na směny nejsem schopná nabídnout pravidelné dny, nebo časy, vše se odvíjí od předchozí domluvy. Se psi a kočkami (a nejen s nimi) mám zkušenosti od útlého dětství a s hlídáním cizích pejsků mám zkušenosti několikaleté.Na Dlouhém lánu 494/37, 160 00 Praha 6, Česko


Yes


Pets I can visit:

Cats Dogs

Pets I can board:

Cats Dogs


nárazově, podle dohody

Reviews (5)

Petra

S Betkou byla skvělá komunikace od začátku, potkali jsme se předem, s Ellie si hnedka sedli. Po dobu dovolené jsme byli neustále v kontaktu, dostávali jsme fotky, videa, takže úplná paráda a rozhodně se Betce ozveme znovu, když bude zapotřebí hlídání. Můžu doporučit všemi deseti.

29/06/2024 · Pet Sitting

Diana

Betka a jej priateľ poskytli vynikajúcu starostlivosť. Boli veľmi príjemní a trpezliví, čo bolo obzvlášť cenné pri zvládaní náročného správania nášho psíka. Počas celého týždňa mi posielali fotky a pravidelné aktualizácie, vďaka čomu som mohla byť pokojná, že je v dobrých rukách. Komunikácia s nimi bola hladká a bez akýchkoľvek problémov. S ich službami som bola nadmieru spokojná :-)

24/01/2024 · Pet Sitting

Karolína

Byla jsem velmi spokojená a určitě využiji služeb slečny zas :) Mám aktivnějšího pejska, a i s ním si zvládla poradit, takže mohu jen doporučit 😊

14/08/2023 · Pet Sitting

René

Veľmi milá a zodpovedná, rýchla komunikácia, psíkovi robila pekný program, počas necelých 2 týždňov sa priebežne ozývala ako sa pejskovi darí a čo všetko robili... Psíka som doniesol práve keď dostal chrípku, postarala sa o neho perfektne, dávala mu zodpovedne lieky a mastičku do očí a vrátila mi ho už zdravého, dokonca aj osprchovaného :) pejsek pôsobil takisto spokojne, takže všetko úplne super, vrelo odporúčam :)

27/07/2023 · Pet Sitting

Pavel

Rychlá komunikace, kvalitní spolupráce bez zádrhelů. Pes i páníček hlásí spokojenost. Díky!

12/01/2016 · Pet Sitting

Review

Praha 6 , , ,