DOGINNI.cz

Disponujeme databází 815 pečlivě vybraných náhradních páníčků.

DOGINNI V TISKU

27.05 16 Nový páníček na prázdniny

Rádi byste vyrazili na dovolenou,
ale trápí vás představa, že váš čtyřnohý
kamarád bude doma nebo v psím hotelu
strádat? Takové myšlenky můžete pustit
za hlavu a navíc budete mít dobrý pocit
z toho, že svému psovi dopřejete profesionální
dohled podle individuálního
plánu. Přesně na takové služby se totiž
zaměřují v agentuře Doginni.cz

ČÍST DÁLE
25.05 16 Vyčesat, vyvenčit, vyběhat. Zařídíme cokoli, říká majitelka hlídací služby

Nejezdíte na dovolenou do zahraničí, protože nikdo z vašich známých vám nemůže pohlídat domácího mazlíčka. Bojíte se ho svěřit jen tak někomu a máte pocit, že by v péči cizích lidí trpěl?

ČÍST DÁLE
25.05 16 Our pet reviews an ex-pat friendly dog sitting service

As a dog owner I have been living in Prague for a couple of years. I love him like any dog owner does and theredogini
is nothing i wouldn’t do for him. After breaking up with my boyfriend I started to face the problem that sometimes he cant come with me when I have to travel for work and the ex doesn’t live here any more. I found my solution through with Doginni.cz

ČÍST DÁLE
14.03 16 Nechte si pohlídat psa

Chystáte se na dovolenou či na víkend a lámete si hlavu, co se svým čtyřnohým mazlíčkem? Zkusit můžete novou hlídací a venčící službu Doginni.cz. V databázi více než 800 prověřených hlídačů z celé republiky si vyberete takového, který bude vám a hlavně vašemu pejskovi nejlépe vyhovovat.

ČÍST DÁLE
08.03 16 Je váš pes přes den sám a trápí se? Zkuste profesionální hlídačku za pár korun!

Služby tohoto typu v zahraničí fungují naprosto běžně. „U nás stále ještě panuje nedůvěra k neznámému. Někteří majitelé argumentují tím, že jejich pejsek je nehlídatelný nebo že nesnese cizí lidi. V naší databázi ale máme i hlídače s veterinárním vzděláním, profesionální trenéry pejsků či hlídače, kteří se specializují na určitá plemena. Pomohli jsme vyřešit individuální hlídání a venčení už tisícům majitelů pejsků,“ ujišťuje Romana Miková, zakladatelka projektu Doginni.cz, který se na podobné služby specializuje.

ČÍST DÁLE
10.01 16 Když peníze docházejí a splátky nepočkají II.: Můžete si přivydělat

Jestli patříte mezi milovníky psů, můžete se registrovat do databáze Doginni. Zaměstnaní páníčkové vám pak budou platit za to, že budete s jejich psy chodit na vycházky nebo je u sebe nechávat přes noc.

ČÍST DÁLE
08.01 16 Potřebujete pohlídat psa?

Protáhne se vám nejspíš zítra práce? Čeká vás služební cesta? Takové věci se běžně stávají, a vy se kvůli tomu rozhodně nemusíte trápit výčitkami ani se stresovat, co váš pejsek doma rozkouše nudou. Vám i jemu bude lépe, když svěřte péči o něj spolehlivému náhradnímu páníčkovi. Nová služba Doginni.cz sdružuje více než 600 prověřených milovníků psů z celé republiky, kteří rádi pomůžou zaneprázdněným majitelům s venčením nebo hlídáním jejich mazlíčka.

ČÍST DÁLE
16.11 15 Nepropásněte v říjnu

I když na svého čtyřnohého miláčka nedáte dopustit, v životě občas nastanou situace, kdy by bylo pro něj i pro vás úlevou dát ho někomu spolehlivému na hlídání. Hlídací a venčící služba Doginni.cz je s možností "last minute" rezervace náhradního páníčka ideálním řešením.

ČÍST DÁLE
06.11 15 10 služeb, které mi zlepšují život

Tak jo, přiznávám, tohle jsem ještě nevyzkoušela, ale spousty lidí kolem mne ano a nemohou si Doginni vynachválit. Stránka, která spojuje majitele psů s lidmi, kteří jsou ochotni je hlídat, cvičit a venčit. Rozdíl mezi vašemi kamarády, kteří vám normálně hlídají psa, a těmi z Doginni, je, že tady je to bez keců a za jasnou částku. U všech hlídačů vidíte profil s fotkou, fotku bytu a popis zkušeností a vztahu s pejsky. Už se těším, až tam někomu Simbu jednou svěříme.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Psí chůva

Chystáte se na dovolenou a nemáte nikoho, kdo by vám pejska na pár dní pohlídal? Nebo ho potřebujete vyvenčit, zatímco jste v práci nebo na služební cestě? Pak se podívejte na internetové stránky www.doginni.cz, kde se můžete propojit s desítkami prověřených milovníků psů po celém Česku, kteří se o vašeho pejska postarají, kdykoli budete potřebovat.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Aby vás nevenčil vlastní pes a dal se přivolat. Jak na výcvik štěněte

„Určitě je dobré, pokud má majitel aspoň nějakou představu o tom, co výcvik psa obnáší. Proto alespoň pro začátek trénink pod vedením zkušeného trenéra doporučuji každému. Každý pes je jiný a neexistuje univerzální výcviková metoda, která funguje stoprocentně na všechny psy,“ konstatuje tréninková koučka firmy Doginni s tím, že dobrý trenér by si měl umět poradit s čímkoliv.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Přivýdělek pro milovníky zvířat

Ať už jste student nebo třeba maminka na mateřské dovolené, přivydělat si nějakou tu korunu navíc se určitě hodí. Pokud máte rádi zvířata a nějakou zkušenost s péčí o ně, můžete se stát příležitostným hlídačem nebo venčitelem pejsků. Pomůžete tak zaneprázdněným páníčkům, kteří shánějí pomoc kvůli pracovní vytíženosti nebo třeba když jedou na dovolenou. Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Trenér pro vašeho psa

Nemáte čas svého čtyřnohého miláčka trénovat sami? Obraťte se na některého z certifikovaných trenérů. Služba Doginni.cz zprostředkovává nejen hlídání a venčení psů, ale i trénink a další doplňkové služby péče o psa. Sdružuje více než 600 prověřených pečovatelů o psy po celé ČR a je dostupná ve většině českých měst. Stačí si na www.doginni.cz vyhledat podle lokality konkrétního hlídače či venčitele, který bude vyhovovat potřebám vašeho psa a vašim cenovým možnostem, a jednoduše si ho on-line objednat. V ceně služby je i pojištění kryjící úrazy a případné škody.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Paní či pán na venčení

Zajímavou možností je individuální hlídání. Například služba doginni.cz nenabízí jen to, že trenér absolvuje s vaším psem povinné kolečko kolem bloku. Můžete si připlatit speciální trénink, který i neposlušného psa naučí novým kouskům.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Psí chůva

Jste časově vytížení a nechcete, aby byl váš pejsek doma sám? Najděte mu přes www.doginni.cz psí chůvu. "Všichni naši hlídači procházejí pečlivým výběrovým řízením, kde mimo jiné testujeme schopnost řešit situace, které mohou při hlídání pejska nastat. Kromě toho také od klientů dostávají zpětné hodnocení, které se zobrazuje veřejně na jejich profilu," vysvětluje zakladatelka projektu Romana Miková. Doginni.cz nabízí i venčení, trénink pejsků a další doplňkové služby.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Chcete se stát psí chůvou?

Hledáte prázdninovou brigádu, přivýdělek ke studiu nebo přilepšení pro maminky na mateřské dovolené? Pokud milujete pejsky a máte s nimi také zkušenosti, můžete si snadno přivydělávat jejich venčením nebo hlídáním. Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Prázdninová brigáda pokud milujete pejsky

Pokud milujete pejsky a máte s nimi také zkušenosti, můžete si snadno přivydělávat jejich venčením nebo hlídáním. Chcete se stát psí chůvou? Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Mazlíci pod kontrolou

Protáhne se vám zítra práce? Čeká vás služební cesta? Chcete odjet na dovolenou? Přemýšlíte, co bude s vaším pejskem? Nová služba Doginni.cz sdružuje více než 600 prověřených milovníků psů z celé republiky, kteří pomůžou zaneprázdněným majitelům s venčením nebo hlídáním. Přes vyhledávací systém www.doginni.cz si najdete ve vašem okolí "psí chůvu", která bude nejlépe odpovídat vašim možnostem a potřebám pejska. "Všichni naši hlídači procházejí pečlivým výběrovým řízením, kde mj. testujeme schopnost řešit situace, které mohou při hlídání pejska nastat. Kromě toho také od klientů dostávají zpětné hodnocení, které se zobrazuje veřejně na jejich profilu," vysvětluje zakladatelka projektu Doginni.cz Romana Miková.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Pejsek na dovolené

Chystáte se na dovolenou a lámete si hlavu, co s vaším čtyřnohým mazlíčkem? Vzít psa s sebou může napáchat víc škody než užitku. Cestování jim často způsobuje zbytečný stres. Zkuste novou hlídací a venčící službu Doginni.cz. V databázi více než 600 prověřených hlídačů z celé republiky si vyberete takového, který bude vám a hlavně vašemu pejskovi nejlépe vyhovovat.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Pes jako dítě 21. století. Mladá generace si místo potomků pořizuje čtyřnohé mazlíčky

Dobře se vede i službě typické pro generaci Y, venčení psů, které si majitelé domlouvají přes internet podobně, jako si na dovolenou domlouvají pronájem bytů přes airbnb.

„Nápad založit stránku pro lidi, kteří chtějí venčit psy nebo být sami venčiteli, vznikl spontánně, když jsem neměla kam dát svoji fenku buldoka,“ líčí vznik své firmy Doginni.cz Romana Miková s tím, že do psího hotelu by psa nedala, protože tam by neměl individuální péči.

ČÍST DÁLE
06.11 15 Hlídání a venčení psů

I když na svého čtyřnohého miláčka nedáte dopustit, v životě občas nastanou situace, kdy by bylo pro něj i pro vás úlevou dát ho někomu spolehlivému na hlídání. Právě i z tohoto důvodu vznikla hlídací a venčící služba Doginni.cz.

8 situací, kdy vám hlídání psa vytrhne trn z paty

ČÍST DÁLE
09.10 15 Milujete pejsky? Máme pro vás super tip na přivýdělek!

Prázdninová brigáda, přivýdělek ke studiu nebo přilepšení pro maminky na mateřské dovolené. Pokud milujete pejsky a máte s nimi také zkušenosti, můžete si snadno přivydělávat jejich venčením nebo hlídáním. Chcete se stát psí chůvou? Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Brát pejska v létě na dovolenou může napáchat víc škody než užitku

Pár tipů, jak připravit sebe i psíka na dovolenou najdete ve článku Dovolená se psem není experiment. Pokud přemýšlíte o hlídání mimo rodinu či okruh přátel, rádi bychom vám představili inovativní službu pro všechny majitele čtyřnohých mazlíčků.

Služba Doginni.cz zprostředkovává hlídání a venčení psů, trénink a další doplňkové služby péče o psa. Sdružuje více než 600 prověřených pečovatelů o psy po celé ČR a je dostupná ve většině českých měst. Majiteli psa si na www.doginni.cz může podle lokality vyhledat hlídače/venčitele, který nejvíce vyhovuje potřebám konkrétního psa a cenovým možnostem majitele, a jednoduše ho online objedná. V ceně služby je i pojištění kryjící úrazy a případné škody.

Doginni.cz funguje od 2014 a přiznává inspiraci podobnými zahraničními servery, které už ve světě patří mezi běžné služby.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Potřebujete odjet pryč a nevíte, co s domácím mazlíčkem? Máme pro vás řešení!

Jednou ze starostí, kterou má téměř většinamajitelů psů, je to, kdo se jim o jejich čtyřnohého přítele postará, když jedou na služební cestu, dovolenou nebo potřebují zůstat déle v práci. Nevíte, jak tuto zapeklitou věc vyřešit? Máme pro vás řešení!

ČÍST DÁLE
09.10 15 TIP: Nová služba, která se postará o vašeho čtyřnohého miláčka

Služba, která úspěšně funguje v zahraničí pod názvem „Airbnb pro psy", je od srpna 2014 k dispozici také u nás. DOGINNI.cz začalo v Česku nabízet ideální řešení pro majitele psů, kteří potřebují svého mazlíčka na pár dní pohlídat či ho jen občas vyvenčit.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Trénink dokáže změnit povahu psa. Jak na to?

Pokud nestíháte pejska trénovat sami nebo potřebujete poradit od profesionálního trenéra, pořiďte mu soukromého cvičitele přes Doginni.cz. V databázi prověřených hlídačů a venčitelů najdete i takové, kteří mají certifikáty na výcvik nebo agility.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Kam s pejskem, když jedete na dovolenou?

V zahraničí se těší velké oblibě služby, kdy vám pejska vyvenčí nebo na delší dobu pohlídá náhradní páníček. Nyní už se dočkali i čeští majitelé.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Prázdniny i pro psa?

Dovolené jsou tady. Mnozí majitelé psů však prožívají velký stres. Jak nejlépe zorganizovat péči o rodinného mazlíčka? Odcestovat společně s ním není vždycky možné, navíc někteří psi na rozdíl od svých majitelů cestování vysloveně nesnáší.

Více zde: http://www.lady-in.cz/products/prazdniny-i-pro-psa/

ČÍST DÁLE
09.10 15 Chcete si udělat prodloužený víkend, ale nemáte nikoho, kdo by vám pohlídal psa?

Rádi byste si udělali prodloužený víkend, ale nemáte nikoho, kdo by vám pohlídal psa? Rodinu a kamarády už nechcete obtěžovat a psí hotel si váš čtyřnohý parťák moc neoblíbil?

S tímto pocitem začali Romana a Luis, zakladatelé služby DOGINNI, pátrat po nových možnostech, jak zlepšit život pejskům a jejich páníčkům.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Už žádné psí oči!

Novou možnost nabízí služba DOGINNI.cz, která propojuje majitele pejsků s ověřenými hlídači, tzv. náhradními páníčky. Ti nabízí pomoc právě s hlídáním nebo venčením, když jste například dlouho v práci. Můžete si zde vybrat ideálního náhradního páníčka podle toho, co váš pejsek potřebuje. Má rád hodně pohybu, prospěl by mu základní nebo pokročilý výcvik, vyžaduje speciální zdravotní péči nebo nekonečné drbání za ušima? Stačí si vybrat toho pravého náhradního páníčka z DOGINNI databáze, která nabízí přes 200 ověřených milovníků psů z celé České republiky.

ČÍST DÁLE
09.10 15 8 tipů, jak zpříjemnit psovi život

Letní vedra dávají pěkně zabrat nejen nám, ale i našim čtyřnohým miláčkům. Jsou nám vydáni na milost i nemilost, jak jim tedy ulehčit a třeba i předejít zdravotním komplikacím?

ČÍST DÁLE
09.10 15 Štěněti hned určujte mantinely a pravidla. Ať nemáte ze života peklo

Vychovat štěně, aby z něj vyrostlo sebevědomé zvíře, které zároveň respektuje určitá pravidla společnosti, v níž se pohybuje, není těžké. Jen to nesmíte podcenit. Udělat ze štěněte vládce domácnosti sice může být zpočátku roztomilé, ale obrátí se to proti vám. A týká se to naprosto všech plemen.

ČÍST DÁLE
09.10 15 Péče o Vašeho pejska

Protáhne se vám nejspíš zítra práce? Čeká vás služební cesta? Takové věci se běžně stávají, a vy se kvůli tomu rozhodně nemusíte trápit výčitkami ani se stresovat, co váš pejsek doma rozkouše nudou. Vám i jemu bude lépe, když svěříte péči o něj spolehlivému náhradnímu páníčkovi. Nová služba Doginni.cz sdružuje více než 600 prověřených milovníků psů z celé republiky, kteří rádi pomůžou zaneprázdněným majitelům s venčením nebo hlídáním jejich mazlíčka

ČÍST DÁLE