Jako Domapet sitteri verificati personal
pet sitteri verificati personal


Veronika

· 8 let zkušeností

Když chcete, aby váš pejsek byl v láskyplnném prostředí jako doma. Jmenuji se Veronika a miluji zvířata, miluji s nimi být, pomáhat jim, mazlit se, hrát si anebo je jen pozorovat. A tak mi došlo, že pomáhat ostatním paníčkům, a tím pádem trávit čas se psy je úžasné. Dříve jsem pomáhala v Moravskoslezském spolku na ochranu zvířat a od tama adoptovala zachráněného Hopíka, užasného, vděčného pejska. Zkušenosti mi nechybí, a to nejen s pejsky :-) máme ještě dva zakrslé králíčky a pouška žaka. Váš pejsek bude u nás jako doma a tak bude součástí naši smečky jak doma tak na zahrádce i na procházkách. Těšíme se, že si nás vyberete a bude nás doma víc!Praha-Lipence, Česko


Hop,Křízenec - asi jezevčík a krysařík:Hopík je adoptovaný pejsek, vlastně je bez chyby, když nepočítám to, že se občas v autě poblinká. Je vděčný,jde mu jen o to aby jsme byli spolu. Mám i králíčky a vychází s nimi bez problému, spíše si jiných zvířat nevšímá. S ostatními pejsky problém nemá, seznámí mu chvíli trvá ale nikdy by nekousl.
Ano


Zvířata, které mohu navštívit:

Kočky Psi Ptáci Hlodavci Želvy Ryba

Zvířata, které mohu převézt:

Kočky Psi Ptáci Hlodavci Želvy Ryba


Recenzí (3)

Michaela

Naprostá spokojenost. Veronika byla velmi milá, má moc příjemné obydlí, kde bydlí se svými zvířátky a našemu Chavimu se ještě půl hoďky po vyzvednutí stýskalo po psím kamarádovi Hopovi. Veroniku mohu jen doporučit, Chavi se měl u ní dobře :)

07.12.2018 · Hlídání zvířat

Laura

Veronika has a nice house with garden and my dog loved being there. Thank you Veronika for taking care of my dog while I was away :)

21.07.2021 · Hlídání zvířat

Thank you Laura <3 kiss Goku and Tzutza

11.08.2021 · Hlídání zvířat

Mirka

Veronika je úžasná! Byli jsme moc spokojeni a náš pejsek taky. Doporučuji všema dvaceti :)

26.07.2021 · Hlídání zvířat

Recenze

Praha , , , ,