Hlídání pro každého pejskapet sitteri verificati personal

Alena

· 24 let zkušeností

Zdravím vás, jmenuji se Alena a nabízím hlídání pejsků na Praze 6 - Řepích, pracuji doma, takže vetsinu casu jsem doma, mám možnost i hlídání háravých fenek a problémových či agresivních /nesnášenlivých/ pejsků. Miluji pejsky všech ras a velikostí a mým cílem je to, aby se váš pejsek cítil stejně dobře jako s Vámi. Chci aby si pejsek pripadal jako doma a byl psychicky v pohode. Ke každému pejskovi mám individuální přístup odpovídající jeho potřebám a povaze. V případě hlídání problémových pejsků mám možnost mít svého pejska u rodičů a starat se jen o vašeho mazlíčka. Dále je možnost výcviku a nebo výchovy vašeho pejska. Mám dlouholeté zkušenosti s výchovou pejsků všech plemen a s různými problémy, včetně bojových plemen.Španielova 1261, 163 00 Praha 17, Česko


Kippi,brabantík:Kippi miluje všechny pejsky a fenky bez rozdílu velikosti.. Je maximálně přátelský, hravý, neagresivní a vždy submisivní.
Ano


Zvířata, které mohu navštívit:

Psi

Zvířata, které mohu převézt:

Psi


Nonstop

Recenzí (36)

Jana

Vše proběhlo bez problémů. Alena je velmi ochotná, komunikuje pp dobu hlídání a naše Jennie přijela utahaná, ale spokojená. Doporučuji.

22.10.2023 · Hlídání zvířat

Hana

Alenu můžeme velmi rádi doporučit. Jde vidět, že pejsky absolutně miluje a náš Morpheus byl s ní a psím kamarádem Kippim maximálně šťastný, tak jako bychom ani pryč nebyli :-) Alenu moc rádi budeme doporučovat a určitě její služby rádi znovu využijeme.

25.11.2021 · Hlídání zvířat

Nikola

Naprosta spokojenost. Rychla domluva, o naseho pejska bylo krasne postarano, dostali jsem i fotky zpravy, takze urcite doporucuji a moc radi se na hlidani zase ozveme:)

15.11.2021 · Hlídání zvířat

Ladislav

Individuální přístup, 100% spolehlivost, super komunikace.

10.08.2021 · Hlídání zvířat

Nela

24.07.2020 · Hlídání zvířat

Katerina

20.07.2020 · Hlídání zvířat

Andrew

Absolutely delighted with Alexa, who along with her boyfriend looked after our dog Rocky for 16 days. It’s the first time Rocky has spent time away from our home..We were kept up to date by Alena with pictures sent to us many times during our holiday. I 100% recommend Alena & Honza look after your dog. We certainly will again in the future.

28.01.2020 · Hlídání zvířat

Kristýna

17.01.2020 · Hlídání zvířat

Andrew

10.01.2020 · Hlídání zvířat

Katerina

Alena has been such a great sitter for our dog, Wolly! It is obvious they both had a really good connection. I’m very happy with her skills and I would definitely prefer her for the future :)

21.12.2019 · Hlídání zvířat

Milan

S hlídáním našeho pejska jsme byli moc spokojení! Strávil u slečny Aleny na "prázdninách" skoro týden, a ač na pobyt v cizím prostředí není zvyklý, vše proběhlo v naprostém pořádku. Komunikace byla skvělá, dostávali jsme pravidelné informace a fotky o tom, jak se má. Můžeme jen doporučit!

20.11.2019 · Hlídání zvířat

Kateřina

Alenu s přítelem doporučujeme všemi deseti! Hlídání jsme potřebovali velmi narychlo, ale Alena reagovala okamžitě a vstřícně, domluvili jsme se na předání pejska hned další den, a během hlídání nám zasílala fotky a videa, ze kterých bylo vidět, že se má náš pejsek skvěle. Přebrání pejska také proběhlo v naprostém pořádku.

01.11.2019 · Hlídání zvířat

Monika

10.10.2019 · Hlídání zvířat

Barbora

Slečnu Alenu jsme s prosbou o hlídání Beníka požádali prakticky na poslední chvíli. Vyšla nám velmi ochotně vstříc a my jsme tak v klidu mohli odjet na dovolenou. Beník si ale tu svou také užil, našel nového psího kamaráda a především skvělé náhradní páníčky, za což patří opravdu velký dík Aleně a jejímu příteli. Denně jsme prostřednictvím zpráv, videí a fotek mohli sledovat, jak je šťastný a spokojený ♥ Ještě jednou moc děkujeme a pochopitelně Alenu s přítelem můžeme jedině doporučit :)

19.09.2019 · Hlídání zvířat

Barbora

Díky slečně Aleně a jejímu příteli měl Woody ty nejlepší prázdniny. Bylo vidět, že oba pejskům rozumí, mají je rádi a dokáží si se vším poradit, za což jsem moc vděčná. Každý den jsem dostávala fotky, videa a informace o tom, jak se Woody má, jezdil na výlety, na zahradu a hrál si s ostatními pejsky. Já jsem tak mohla být v klidu, že je o něj skvěle postaráno. Slečnu Alenu na 100% doporučuji všem!! V případě potřeby jí Woodyho ráda svěřím znovu. Ještě jednou moc děkuji ♥

11.08.2019 · Hlídání zvířat

Eliška

Colleta byla na hlídání poprvé, čehož jsem se trochu obávala, ale z každodenních zpráv i fotek bylo jasné, že je na prázdninách spokojená. Děkuji a příště jedině k Vám :)

24.07.2019 · Hlídání zvířat

Kristýna

Báječné prázdniny díky slečně Aleně a jejímu příteli měl můj mopsík :-) Přátelské jednání a domluva hned od začátku, informace jsem měla každý den i s fotkami a videi. Velmi dobře se postarali (jako o vlastní) na zahrádku jezdili do přírody, hráli si a ještě ke všemu měl Majlik super partaka k sobě :-) Líp o něj nemohlo být postaráno. Patří vám velké DÍK ♡ Mohu jen doporučit :) Děkuji

22.06.2019 · Hlídání zvířat

Petr

12.06.2019 · Hlídání zvířat

František

01.06.2019 · Hlídání zvířat

Petr

Výborná domluva, ochota a hlavně - náš pes vypadal spokojeně. Perfektní, mohu jen doporučit.

26.05.2019 · Hlídání zvířat

Veronika

Velké díky Aleně za to, jak krásně se postarala o moje dva psy!

29.04.2019 · Hlídání zvířat

Lary

Opakovaně jsem svěřila mého pejska do péče a jsem moc spokojená :-). Jamie si pobyt viditelně užíval a vypadal šťastně i po návratu domů. Líbí se mi osobní přístup k pejskovi, pobyt v příjemném prostředí, možnost vyletu i procházek a psí kamarád jako bonus :-). Domluva vždy super a rychle. Doporučuji rozhodně i ostatním a my se v případě potřeby ozveme rádi znovu :-). 100% spolehnutí.

23.04.2019 · Hlídání zvířat

Jakub

17.04.2019 · Hlídání zvířat

Martina

24.02.2019 · Hlídání zvířat

Veronika

Ráda bych poděkovala slečně Aleně za bezchybné hlídání i báječnou domluvu a vřele její služby doporučuji!

16.02.2019 · Hlídání zvířat

Jan

Alenu můžeme jen doporučit! Naše 15letá Líza u ní strávila evidentně pohodový den, kominikace byla rychlá, Alena i její přítel byli oba velmi vstřícní. Rádi jim Lízu znovu svěříme.

01.02.2019 · Hlídání zvířat

Lenka

S RADOSTÍ DOPORUČUJEME! Hledali jsme člověka, který by nejen vytvořil druhý domov naší fence, ale i psům dokonale rozuměl. Zázemí, péči a informovanost o stavu pejska hodnotíme TOP TOP.

23.01.2019 · Hlídání zvířat

Konstantin

Alena had to take the dog from another dogsitter while I've been away from Prague, which I'm very thankful for. I've got excellent communication experience with Alena while being away and staying in touch, and she took well care of the dog. Highly recommend.

08.01.2019 · Hlídání zvířat

Kristýna

30.11.2018 · Hlídání zvířat

Jan

Slečna byla, velice milá a podle fotek jsem viděl, že se u ní měla moje fenka jak na prázdninách. Určitě se bude těšit na další hlídání :-)

15.11.2018 · Hlídání zvířat

Natalia

Byla jsem na 100 procent spokojená. Jsem vděčna za to, že Alena a její přítel přijali objednávku na poslední chvíli a dokonce pro pejska přijeli, bylo to moc vhodné vzhledem k tomu, že jsem musela neplanovaně odjet. Bylo hned jasné, že o Bertu bude opravdu dobře postaráno. Každý den jsem dostávala foto a videa z procházek, neměla jsem žádné obavy. Jezdili na venkov, hrali si, prostě skvělé prázniny. Veloce přijemní lidé, odpovědný přístup, rychlost a vstřícnost - vřele doporučuju

30.10.2018 · Hlídání zvířat

Kristýna

S hlídáním paní Aleny jsem velmi spokojená! Dostávala jsem pravidelně fotky i videa a bylo vidět, jak je moje Julia neskutečně spokojená :) Chodila na procházky, válela se v posteli a měla možnost o víkendu pobíhat na zahradě. Vrátil se mi spokojený a utahaný pes, který mě snad lepší dovolenou jak já. Vřele doporučuji toto hlídání, paní Alena ví co dělá, pejskům rozumí a komunikace s ní je na jedničku.

10.09.2018 · Hlídání zvířat

Tereza

Nejlepší! Vstřícná a milá, o našeho pejska se postarala na 100%, DOPORUČUJI

23.07.2018 · Hlídání zvířat

Jakub

Předchozí hodnocení naprosto sedí. Výborná komunikace před i při hlídání, zasílání fotek, svého pejska odvezla, aby se ten náš blbounek náhodou nechtěl prát, ale brzo se ukázalo, že umí být kamarádem. Po vyzvednutí Pete vypadal, že měl velmi perný víkend, usnul nám v autě a to se téměř nestává. On i jeho panička byli s Alenou velmi spokojeni. Můžeme jenom doporučit.

02.07.2018 · Hlídání zvířat

Martina

Opravdu skvělá volba !! : ) ......pokud hledáte naprostou spolehlivost, profesionalitu a zároveň skvělý přístup k vašemu psímu kamarádovi po dobu vaší nepřítomnosti, mohu jen doporučit. Milda si na hlídání užil veškerou pozornost a péči, dovádění se psím kamarádem Kippim, spoustu pohybu venku dokonce i pobyt na chatě :) a já jsem o všem dění dostávala po celou dobu hlídání pravidelně zprávy včetně fotografií......ještě jednou moc děkujeme, Martina @ Milda, Praha 6

28.06.2018 · Hlídání zvířat

Lary

Skvělá komunikace, rychlá domluva. Každý den chodily fotografie z hlídání , procházek. Můj pejsek se vrátil nadšený a spokojený, dokonce tam měl psího kamaráda na vyblbnutí :-) . začal si i užívat cestu autem, kterou dřív moc dobře nezvládal. Za mě super zkušenost. Ráda ho svěřím někdy znova :-).

01.06.2018 · Hlídání zvířat

Recenze

Praha 17 ,