DOGINNI.cz

Disponujeme databází 815 pečlivě vybraných náhradních páníčků.

Náhradní páníčci ve vašem okolí

Jednoduše zadejte v naší DATABÁZI vaši adresu a prohlédněte si profily náhradních páníčků, kteří jsou ve vašem okolí k dispozici. Najdete zde informace o jejich zkušenostech, cenách nabízených služeb nebo hodnocení ostatních klientů. Každý náhradní páníček je pečlivě vybrán a prověřen, takže se můžete spolehnout, že váš pejsek bude v dobrých a hlavně zkušených rukou.

Objednávka a platba online

Vybraným náhradním páníčkům můžete poslat objednávku nebo zprávu pro ověření bližších informací. Náhradní páníčci, kteří o objednávku budou mít zájem, ji potvrdí a emailem obdržíte platební údaje. Platit můžete kartou online nebo bankovním převodem. Po zaplacení automaticky obdržíte potvrzení o platbě včetně kontaktních údajů na zvoleného náhradního páníčka.

Náhradní páníčci jsou smluvní partneři DOGINNI.cz. Jejich služby je potřeba pokaždé objednat a zaplatit na DOGINNI.cz.

 

SPOKOJENÝ PEJSEK

Víme, že svěřit svého čtyřnohého miláčka do cizích rukou není jen tak. Při objednání služby přes DOGINNI vám proto pokaždé garantujeme pojištění pejska zdarma, individuální péči v domácím prostředí, záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti, zákaznickou a bezpečnostní podporu v každé situaci a každodenní zasílání fotek a zpráv o tom, jak se váš nejlepší přítel má.

 

Co je Doginni

Výhody

Proč si DOGINNI.cz oblíbíte vy a váš pejsek?
Podívejte se na výhody:

Pojištění kryjící úrazy a případné škody
Individuální péče v domácím prostředí
Garance vrácení peněz
Zákaznická a bezpečnostní podpora v každé situaci
Pravidelné zasílání fotek vašeho pejska
VÝBĚR CENY, KTEROU CHCETE PLATIT
Žádné klece, ale domácí prostředí
Maximální pozornost a péče
Žádné velké změny
Neomezené hlazení a drbání za ušima