Odznáčky

PROČ?

Odznáčky jsou obrázkové ikony, které najdete v profilech náhradních páníčků. Každý z nich vyjadřuje např. nějakou dovednost, aktivitu, absolvované školení nebo jiné informace o náhradním páníčkovi. Odznáčky slouží k rychlé a snadné orientaci majitelů pejsků při výběru toho nejlepšího náhradního páníčka pro jejich pejska. 

Zároveň dávají odznáčky náhradním páníčkům možnost získat nové dovednosti prostřednictvím nabízených DOGINNI školení, možnost získat další ověření svého profilu nebo možnost neustále zlepšovat své aktivity v rámci služby DOGINNI a sledovat, jak si vedou mezi ostatními náhradními páníčky.

JAK JE ZÍSKAT

Odznáčky jsou rozděleny do 3 kategorií:

DOBA REAKCE & AKTIVITA

100% rychlá reakce – Tento odznáček získáte automaticky, pokud na všechny příchozí objednávky a zprávy odpovíte nejpozději do 6 hodin.

Maximální spokojenost zákazníků – Tento odznáček lze získat, pokud vás všichni majitelé pejsků, kteří vaše služby využili, ohodnotí pěti hvězdičkami.

DOVEDNOSTI & ŠKOLENÍ

Školení První pomoc psům, Rozpoznávání psích signálů, Motivace psů – Zúčastněte se jednotlivých školení, které pro vás zdarma pořádá DOGINNI a rozšiřte si tak znalosti v těchto oblastech. O termínech vás budeme informovat.

OVĚŘENÍ & JAZYKY

Moje ID – Tento odznáček získáte, když si prostřednictvím služby Moje ID necháte ověřit vaše kontaktní údaje, adresu a číslo občanského průkazu. Následně stačí spárovat váš DOGINNI účet s účtem Moje ID.

Ověření zkušeností a dovedností – Tento odznáček získáte po absolvování podrobného pohovoru s DOGINNI a následném schválení vašeho profilu.

 

ODZNÁČKY

 • Moje ID

  Byl ověřen občanský průkaz náhradního páníčka.

 • Ověření zkušeností a dovedností

  Náhradní páníček byl ověřen podrobným pohovorem s DOGINNI.

 • První pomoc psům

  Náhradní páníček absolvoval školení, jak dát pejskům první pomoc.

 • Školení psích signálů

  Náhradní páníček absolvoval školení na téma, jak správně porozumět řeči pejsků.

 • Školení motivace psů

  Náhradní páníček absolvoval školení na téma, jak pracovat s pejsky při výcviku.

 • Maximální spokojenost zákazníků

  Náhradní páníček získal od všech zákazníků nejvyšší možné hodnocení – pět hvězdiček.

 • 100% rychlá reakce

  Náhradní páníček reaguje rychle na všechny příchozí objednávky a zprávy.